do kasy suma: 0,00 zł

Nasza oferta

Kategorie

Applicata

Cała kolekcja applicata opiera się na idei stworzenia „SPECJALNEGO PREZENTU NA SPECJALNĄ OKAZJĘ”. W tym celu sprzymierzyliśmy się z ekscytującymi talentami projektowymi i artystami. Wprowadziliśmy do gry ekskluzywne i oryginalne materiały – i zapewniliśmy, że wszystko jest produkowane w Skandynawii. Nawet nasze ekologiczne pudełka upominkowe. Nasze DNA projektowe wyróżnia się, łącząc żywą energię, estetykę i dzikość, które można znaleźć wśród nowych i wschodzących talentów projektowych i artystów, z tradycyjnym rzemiosłem, zapewniając, że wszystko jest produkowane w rodzinnych, skandynawskich warsztatach. Tak powstała nasza nowa kolekcja.

Kolekcja obejmuje materiały takie jak lite drewno, lity mosiądz, kolorowe szkło i papier. Przy wyborze materiałów do kolekcji ważne było dla nas, aby znaleźć kompromis między różnymi obecnie używanymi materiałami. Każdy przedmiot jest piękny sam w sobie, ale będzie się też wzajemnie uzupełniał. Idealnie byłoby, gdyby nasze projekty starzały się z wdziękiem, NABYWAJĄC PATYNĘ, która podkreśla ich autentyczność i nadaje im autentyczną trwałość.

Mamy konkretny zamiar tworzenia projektów zapewniających długowieczność i tworzenie radości, która obejmuje pokolenia. Świadomy dobór materiałów stałych oraz ręczna, lokalna metoda produkcji zapewniają minimalizację odpadów oraz ograniczenie transportu i przetwarzania surowców.

W ten sposób większość podelementów można później zdemontować i wykorzystać jako materiały odnawialne.

Wszystkie produkty applicata są produkowane lokalnie. Odzwierciedlając to, wszystko, co robimy, jest wytwarzane w rodzinnych warsztatach w Skandynawii - głównie w Danii. Nasze wyroby drewniane produkowane są w Danii i Szwecji, a wyroby mosiężne w Danii. Nawet nasze opakowanie jest produkowane w Danii. Szkło dmuchane ustnie produkowane jest w południowej części Szwecji. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie produkty drzewne i papierowe applicata posiadają certyfikat FSC® (FSC-C132484). Szukaj naszych produktów z certyfikatem FSC®. W przypadku applicata nie chodzi o opracowanie jednego produktu o obiegu zamkniętym ani jednej zrównoważonej kolekcji. To fundamentalne podejście do biznesu, w którym decyzje w procesie rozwoju produktu i kuracja właściwej współpracy są częścią DNA marki.  

KATEGORIA Applicata
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium