do kasy suma: 0,00 zł

Nasza oferta

Kategorie

Design House Stockholm

KATEGORIA Design House Stockholm

Wyróżniliśmy się jako wydawca designu, a nie konwencjonalny producent, współpracując z projektantami tak samo, jak wydawnictwa współpracują z autorami. Zamiast wybierać projektanta, który ma stworzyć konkretny produkt, wszyscy projektanci proszeni są o przedstawienie swoich osobistych pomysłów. Część z tych pomysłów jest wybierana do rozwoju i produkcji. Poszukujemy produktów, które wnoszą coś nowego do swojego gatunku. Produkty z osobowością i charakterem.

 

Design House Stockholm współpracuje zarówno z uznanymi, jak i nieznanymi projektantami. Skupiamy się na opracowywaniu świetnych produktów, a nie na rzucaniu nazwami. Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy Harriego Koskinena, był on jeszcze nieznanym studentem w Helsinkach, ale wpadł na niesamowity pomysł. Pomysł, który odniósłby światowy sukces – lampa blokowa.

 

Naszą ambicją jest zgromadzenie kolekcji najlepszego współczesnego skandynawskiego designu. Termin „skandynawski” odnosi się raczej do perspektywy filozoficznej i estetycznej niż do geografii i narodowości: w naszej sieci mamy projektantów z Francji, Niemiec, Australii, Ameryki i Chile. Rezultatem jest kolekcja klasyków wzornictwa o ponadczasowym wyglądzie i cechach, które przetrwają tymczasowe trendy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium