do kasy suma: 0,00 zł

Nasza oferta

Kategorie

Współpraca

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy z aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych, blogerami i influencerami, niezależnie od ich specjalizacji.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami, które chcą recenzować nasze produkty.

Przedstawiamy szczegółowo możliwe formy współpracy.

Współpraca Barterowa:

Wybierasz dwa produkty z oferty MoreMadam.pl do kwoty 1000 zł. Wysyłamy Ci wybrane produkty do recenzji. W zamian prezentujesz je w swoich mediach społecznościowych jako post lub rolkę (zdjęcie lub film), a dodatkowo w relacji, która może być w formie zdjęć lub filmów. Otrzymasz od nas indywidualny kod rabatowy (20%) dla swoich obserwatorów, ważny przez ustalony czas, który jeżeli chcesz możesz przekazać Swoim obserwatorom jako opis na zdjęciu lub pod zamieszczanym materiałem. Po zakończeniu testów, zamieszczasz recenzję o produktach w naszym sklepie internetowym. Okres trwania ważności Twojego kodu rabatowego ustalimy indywidualnie.

Współpraca Długoterminowa:

Wybierasz dwa produkty. Zakładasz konto klienta w naszym sklepie. Wysyłamy Ci wybrane produkty do recenzji. W zamian prezentujesz je w swoich mediach społecznościowych jako post lub rolkę (zdjęcie lub film), a dodatkowo w relacji, która może być w formie zdjęć lub filmów. Ponadto generujemy dla Ciebie specjalny kod rabatowy, który daje Twoim obserwatorom 20% zniżki na zakupy. Dodatkowo wirtualna równowartość 20% wartości zakupów dokonanych z użyciem Twojego kodu jest zbierana na Twoim koncie klienta. Zebrane środki możesz wymienić na dowolne produkty z naszego sklepu. Możesz monitorować ilość zakupów dokonanych przy użyciu Twojego kodu, informując nas o tej chęci mailowo na adres sklep@moremadam.pl W odpowiedzi otrzymasz informację o ilości wykorzystanych kodów. W wyjątkowych przypadkach, gdy zebrana na Twoim koncie suma przekracza 3500 zł, możliwe jest wynagrodzenie pieniężne w oparciu o wystawioną fakturę. Częstotliwość kolejnych akcji promocyjnych ustalamy indywidualnie.

Współpraca Płatna:

Realizowana głównie z zaufanymi influencerami, najczęściej po udanej współpracy barterowej. W wyjątkowych przypadkach, współpraca komercyjna jest możliwa od początku, po przedstawieniu statystyk/zasięgów.

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami aktywnymi na platformach takich jak TikTok, YouTube, Instagram, ale jesteśmy otwarci również na inne platformy. Jeśli prowadzisz bloga lub inną platformę internetową, skontaktuj się z nami – chętnie pojawimy się na Twojej stronie! Zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres email: sklep@moremadam.pl.

Z niecierpliwością czekamy na możliwość współpracy z Tobą i prezentowania naszych produktów Twojej społeczności! 

Urszula Barańska

Manager MoreMadam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium