do kasy suma: 0,00 zł

Nasza oferta

Kategorie

Zwroty i reklamacje

UWAGA:

Uprzejmie informujemy, iż paczki zwrotne za pośrednictwem usług pocztowych, awizowanych nie będą podejmowane. Prosimy dokonywać zwrotów korzystając z usług przewoźników (DHL, DPD, UPS, InPost, GLS, Pocztex). 

Reklamacja dotycząca towarów

Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia prawidłowości towaru zaraz po otrzymaniu przesyłki. Wszelkie nieprawidłowości związane z dostawą, zniszczeniem czy ubytkiem należy zgłosić sprzedawcy do 24h od chwili otrzymania zamówionego towaru. Zgłoszenia po upływie tego czasu nie będą rozpatrywane. Zgłoszenia proszę składać mailowo na adres sklep@moremadam.pl załączając zdjęcie zniszczonego towaru oraz opakowania. Protokół szkody spisuje sklep.

Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje również osobom fizycznym zawierającym umowę bezpośrednio związaną z ich działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tych osób charakteru zawodowego w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Pozostałym przedsiębiorcom prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (MoreMadam.pl, ul. Piłsudskiego 17/D4, 73-110 Stargard, sklep@moremadam.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy. Prosimy również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy wraz ze zwracanym towarem. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania ani zniszczeń.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrotom nie podlegają: towary wielkogabarytowe zakupione na zamówienie, kosmetyki, bony podarunkowe.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymaną od Państwa płatność za zakupiony i zwrócony towar, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy od Państwa zwrócony towar. 

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

"Darmowa dostawa" jest promocją, która obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku zakupu towarów i braku odstąpienia przez Klienta od umowy w okresie ustawowym. W przypadku odstąpienia Kupującego od umowy w okresie ustawowym wynoszącym 14 dni, zwrot środków nastąpi z potrąceniem kwoty kosztów dostawy zakupionych towarów. 

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres:

MoreMadam Dom Skandynawski.pl ul Piłsudskiego 17/d4, 73-110 Stargard

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Bony podarunkowe nie podlegają zwrotom.


Formularz zwrotu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium