do kasy suma: 0,00 zł

Nasza oferta

Kategorie

Rozświetlona Applicata - nowa marka w More Madam 23 lipca 2023, Agata Wiśniewska
Applicata Cię rozświetli - nowa marka w More Madam

Asortyment More Madam stale się poszerza…Z dbałością o satysfakcję naszych klientów, sprowadzamy cenione skandynawskie marki wytwarzające akcesoria wysokiej jakości. Jedną z takich marek jest duńska Applicata.

IDEALNE NA PREZENT

Kolekcja Applicata opiera się na idei stworzenia „wyjątkowego prezentu na wyjątkową okazję”. W tym celu twórcy marki współpracują z osobami o wyjątkowych talentach oraz z artystami. Produkty tworzone są z ekskluzywnych i oryginalnych materiałów, produkowanych w Skandynawii.

WSPÓŁPRACA PROJEKTOWA

Spośród innych marek, Applicata wyróżnia się, łącząc żywą energię, estetykę i dzikość, które można znaleźć wśród nowych i wschodzących talentów projektowych i artystów, z tradycyjnym rzemiosłem. Marka zapewnia, że wszystkie produkty są produkowane w rodzinnych, skandynawskich warsztatach. Współpraca pomiędzy Applicata i Amandą Lilholt została starannie zaplanowana. Amanda Lilholt ma bezkompromisowy zmysł estetyczny, rzemieślnicze podejście i stosunek do materiałów. Artystka Pernille Snedker wniosła artystyczną nutę do kolekcji, projektując opakowania i kolekcję pudełek „A TRIBUTE TO WOOD”.

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Kolekcja obejmuje materiały takie jak lite drewno, lity mosiądz, kolorowe szkło i papier. Przy wyborze materiałów do kolekcji ważne było znalezienie kompromisu między różnymi obecnie używanymi materiałami. Każdy przedmiot jest piękny sam w sobie, ale będzie się też wzajemnie uzupełniał. Marka Applicata zadbała o to, aby projekty starzały się z wdziękiem, nabywając patynę, która podkreśla ich autentyczność i nadaje im autentyczną trwałość. Applicata kieruje się ideą tworzenia projektów zapewniających długowieczność i tworzenie radości, która trwa przez pokolenia. Świadomy dobór materiałów stałych oraz ręczna, lokalna metoda produkcji zapewniają minimalizację odpadów oraz ograniczenie transportu i przetwarzania surowców.

LOKALNIE PO SKANDYNAWSKU

Wszystkie produkty Applicata są produkowane lokalnie, w rodzinnych warsztatach w Skandynawii - głównie w Danii. Wyroby drewniane produkowane są w Danii i Szwecji, a wyroby mosiężne w Danii. Nawet opakowanie są produkowane w Danii! Szkło dmuchane ustnie tworzone jest w południowej części Szwecji. Wszystkie produkty drzewne i papierowe Applicata posiadają certyfikat FSC® (FSC-C132484).

DBAŁOŚĆ O DREWNO 

Applicata używa drewna dębowego i bukowego z certyfikatem FSC z lasów europejskich. Drewno to naturalny produkt, który zawsze będzie wyjątkowy pod względem wzoru i koloru. Jest materiałem, na który będzie miało wpływ środowisko, takie jak światło, temperatura i wilgotność. Jeśli drewno wyschnie, w końcu pęknie. To ważne, aby dbać o swoje drewniane produkty. Z biegiem lat będą one coraz piękniejsze. Zalecamy „codzienną” pielęgnację czystą, wilgotną ściereczką. Kontynuuj pierwotną pielęgnację lub wybierz preferowany wygląd. Polecamy olej lub olej z białym pigmentem, mydło naturalne lub mydło z wybielaczem. Jeśli musisz wyszlifować swoje drewniane rzeczy, użyj drobnego papieru, takiego jak 180 lub 240 przed nałożeniem nowej obróbki.

APPLICATA W MORE MADAM

Ta wyjątkowa duńska marka zawitała do nas z przepięknymi świecznikami oraz świecami.

Koniecznie sprawdź poniższe produkty:

1. Applicata - Świecznik Tulip Black

Blossom to seria toczonych drewnianych świeczników w 3 rozmiarach i różnych kolorach. Modele: Lily, Tulip i Rose, różnią się wielkością i kształtem, ale łączą się, tworząc rodzinę. Można je również łączyć z innymi świecznikami. Istnieje wiele kolorów, od pasteli po jasne kolory. Alternatywą jest dąb nieobrobiony, dąb olejowany lub dąb bejcowany. Rozmiar: 33,5 cm Świeczniki wykonane są z drewna dębowego, bardzo precyzyjnie, wykonane są ręcznie. 

2. Applicata - Zestaw czterech świec

Świece zostały zainspirowane mnóstwem naszych kolorowych drewnianych świeczników BLOSSOM, które z biegiem czasu stały się ważną częścią asortymentu applicata. Świece samogasnące: Świece mają samogasnące knoty, dzięki czemu płomień gaśnie, gdy zostaje 2–3 centymetry. Wymiary: 24cm / zestaw 4 sztuk

3. Applicata - Świecznik Lily Oak

Blossom to seria toczonych drewnianych świeczników w 3 rozmiarach i różnych kolorach. Modele: Lily, Tulip i Rose, różnią się wielkością i kształtem, ale łączą się, tworząc rodzinę. Można je również łączyćz innymi świecznikami. Istnieje wiele kolorów, od pasteli po jasne kolory. Alternatywą jest dąb nieobrobiony, dąb olejowany lub dąb bejcowany. Rozmiar: 24,5 cm

4. Applicata - Świecznik Tulip Lavender

Blossom to seria toczonych drewnianych świeczników w 3 rozmiarach i różnych kolorach. Modele: Lily, Tulip i Rose, różnią się wielkością i kształtem, ale łączą się, tworząc rodzinę. Można je również łączyć z innymi świecznikami. Istnieje wiele kolorów, od pasteli po jasne kolory. Alternatywą jest dąb nieobrobiony, dąb olejowany lub dąb bejcowany. Rozmiar: 33,5 cm

 

 

Na naszym blogu znajdziesz również inne ciekawe artykuły:

  1. Skandynawskie lato
  2. Przechowywanie z More Madam
  3. Piękno prostoty: Dekoracje skandynawskie
  4. 3 Days of Design - fotorelacja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium